P700 Čistič vzduchu


P700 je mimoriadne účinný čistič vzduchu s vysokým výkonom pre väčšie obytné priestory, školy a kancelárie. Účinne čistí vzduch od jemných prachových častíc, plynov a pachov v miestnostiach až do 200 m².

Vysoko účinný proti silne znečistenému vzduchu vo veľkých obytných priestoroch alebo kanceláriách až do 200 m2. Účinne čistí vzduch od jemných prachových častíc, plynov a pachov. Aerodynamický vnútorný dizajn pre energetickú efektívnosť obojstranného nasávania vzduchu. Veľmi tichá prevádzka, iba 37 dB (A) pri najnižšej úrovni výkonu. Praktické rukoväte a kolieska pre ľahké premiestňovanie prístroja.

P700 je jedným z najúčinnejších čističov vzduchu na trhu na čistenie vzduchu od smogu (jemných častíc), plynov a pachov (napríklad formaldehydu). Je špeciálne navrhnutý pre veľké miestnosti s plochou do výšky 200 m2 a prostredie s vysokým stupňom znečistenia. Vďaka inovatívnemu dizajnu je prevádzka veľmi tichá a vysoko energeticky účinná. Čistič vzduchu sa dá ľahko presunúť do iných miestností vďaka kolieskam a praktickým rukovätiam.

  • Odstraňuje 99% jemného prachu PM 2.5, redukuje tabakový dym, škodlivé plyny, ako sú VOC (prchavé látky), zápachy, výfukové plyny.
  • Znižuje náchylnosť k alergickým dýchacím reakciám.
  • Kombinácia filtrov: predradený filter + HEPA filter + filter s aktívnym uhlím.
  • Zachytáva: prach, peľ, vlasy, baktérie, škodlivé plyny, nepríjemné zápachy, uhoľný prach, jemný prach, smog, tabak, formaldehyd.

Balenie
P700 čistič vzduchu
A702 súprava multifiltrov

Upozornenie
Pred použitím je potrebné odstrániť všetok obalový materiál.

Technická dokumentácia
Spotreba: 1 – 67 W
Čistiaco výkon (CADR) – častice*: 720 m³/h
Čistiaco výkon (CADR) – formaldehyd*: 226 m³/h
Trieda energetickej účinnosti – častice*: vysoká
Trieda energetickej účinnosti – formaldehyd*: vysoká
Pre miestnosti do: 72 m² / 180 m³
Prietok vzduchu: 800 m³/h
Rozmery: 360 x 390 x 769 mm
Hmotnosť (prázdny prístroj): 15 kg
Hlučnosť pri prevádzke*: 37 – 66 dB(A)

* Merané podľa GB/T18801-2015


Stránka produktu na medzinárodnej stránke

© 2014 – 2018 INTERPHARM Slovakia, a.s.. Všetky práva vyhradené. Používanie materiálov a obrázkov uverejnených na tejto stránke je možné len s písomným súhlasom autora.